مؤسسین این شرکت از سال 1375 هجری شمسی فعالیت خود را در زمینه های مختلف تولیدی، صنعتی، بازرگانی و مشاوره اقتصادی آغاز نموده، در زمینه فروش ماشین آلات مختلف خارجی و داخلی و انواع خودروهای سبک و سنگین شامل کامیون های کشنده و کمپرسی تجربه های فراوانی به دست آورده و با پیدایش صنعت لیزینگ، حوزه فعالیت خود را گسترش دادند و سرانجام  رسما نسبت به ثبت مجتمع خودروسازی آرین (سهامی خاص) اقدام نمودند. پس از پياده سازي سيستم مديريت كيفيت ISO9001:2008 با عضويت فعال در اتاق بازرگاني صنايع و معادن استان اصفهان و با داشتن بيش از 43 نمايندگي فعال در سراسر كشور در زمينه هاي گوناگون و از جمله موارد ذيل فعاليت مي نمايد:

  • تامین و فروش نقد و اقساط انواع خودروهای سبک و سنگین شامل :

الف: خودروهای سواری(انواع محصولات ساخت داخل وخارج)

ب: خودروهای سنگین و نیمه سنگین داخلی و خارجی(انواع کامیون – کامیونت –کشنده وکمپرسی)

  • فروش نقد واقساط ماشین آلات کشاورزی داخلی وخارجی شامل: انواع تراکتور- تریلر و. . .
  • نماینده انحصاری فروش و خدمات پس از فروش محصولات شرکت تراکتورسازی سپاهان در سراسر ایران
  • فروش نقد واقساط ماشین آلات راه سازی شامل: انواع لودر- بیل- گریدر- بلدوزر-  غلطک و. . .
  • تخصیص انواع تسهيلات داخلي وخارجي خودرو و انجام خدمات بازرگانی و. . .

این شرکت همگام با رشد اقتصادی کشور، برنامه ها و پروژه های متعدد صنعتی و بازرگانی ازجمله تولید ماشین آلات کشاورزی مانند تر اکتور های سبک و سنگین و كاميونت هاي درون شهري و برون شهري  را در دست مطالعه و اجرا داشته و حوزه فعالیت آن روزبه روز در حال گسترش است.

لازم به ذكر است كه مجتمع خودروسازی آرین  با به کارگیری افراد متخصص و داشتن نمایندگی های متعدد در سراسر کشور، تاكنون خدمات فراوانی را به واحدهای مختلف تولیدی ، صنعتی ، کشاورزی و بازرگانی داخلی و خارجی ارائه نموده است.

چارت سازمانی مجتمع خودروسازی آرین

سخنانی از مدیر عامل

به عنوان مدير عامل و عضو كوچكي از خانواده  مجتمع خودروسازی آرین  براين باور هستم با توجه به رشد فرآيند تغييرات در جامعه كنوني انديشيدن به اتخاذ استراتژي و تعيين اهداف يك سازمان مهمترين ركن اساسي درجهت رسيدن به بالاترين سطوح جايگاه يك شركت است. در اين راستا رعايت قوانين ومقررات مرتبط را در نظر داشته و در راه رسيدن به اهداف سازماني از اين اصول عدول نخواهيم داشت و با همكاري تمامي مديران و كاركنان شركت كه با تلاش و جديت هر چه بيشتر بالهاي پرواز شركت و به گردش آورنده بخش از چرخ هاي اقتصاد ميهن عزيزمان هستند مجري صديق رضايتمندي مشتري و بازيگر شركت در تامين نيازها و خواسته هاي مشتريان خواهيم بود. و با توجه به استقرارسيستم مديريت كيفيت ISO 9001 و دريافت گواهينامه های مرتبط همچنین استانداردهای بین المللی برآنيم تا با خلاقيت و نو آوري كليه محصولات و خدماتمان را با با لاترين كيفيت ارائه نماييم.

0
متخصصان
0
مشتریان راضی
0
موارد موفق

دلایل اصلی انتخاب مجتمع خودروسازی آرین

بالاترین سطح دانش

گروه مجتمع خودروسازی آرین آخرین دستاورد های خود را در سطوح مختلف با گروه های تخصصی و فنی از دانشگاههای داخلی و خارجی ارتقاء داده و با کارگیری آخرین فناوریها روز دنیا در خصوص تولید محصولات مشغول به فعالیت میباشد.

28 سال تجربه صنفی

مدیران ارشد گروه ،فعال  در حوزه صنعت و تجارت ،تجارب خود را در اختیار نیروهای جوان شرکت قرار داده و همین امر درصد ریسک و خطا را در سطوح مختلف فعالیت مجموعه کاهش داده است

خلاقیت

گروه مهندسین مجموعه وهمکاران استارت آپی با جمع آوری بروزترین اطلاعات و با خلاقیت تمام، اقدام به  تولید و ارائه محصولی جدید و پویا جهت مشتریان عزیز نموده اند

ارائه بهترين خدمات با گارانتی

خدمات مجموعه منحصر به فرد بوده و محصولات با شرایط استثنایی و خاص به شرح ذیل قابل گارانتی میباشد: گارانتی باطری بمدت دوسال و نیم، گارانتی مادام العمر موتور، تعویض خودرو بعد از 5 سال

تجربه ما

خدمات خلاقانه - 12 سال
بینش و استراتژی - 10 سال
تحقیقات رسانه ای - 8 سال
اطلاعات بازاریابی - 7 سال

شرکتهای هم گروه